زنجیر کوچک آموزش تئاتر نمایش استانی

زنجیر کوچک: آموزش تئاتر نمایش استانی جشنواره استان فارس اجرای تئاتر عمومی تئاتر مساجد

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی چه کاره هستید که جهت کشور عزیزمان ایران و دنیا تعیین وظیفه کنید؟ ، واکنش روحانی به ادعاهای پمپئو

رئیس‌جمهور گفت: دنیای امروز نمی‌پذیرد آمریکا جهت دنیا تصمیم بگیرد کشورها استقلال دارند البته با فشار کار خود را می‌کنند ولی دنیا این منطق را نمی‌پذیرد آقایی که

چه کاره هستید که جهت کشور عزیزمان ایران و دنیا تعیین وظیفه کنید؟ ، واکنش روحانی به ادعاهای پمپئو

واکنش روحانی به ادعاهای پمپئو/ چه کاره هستید که جهت کشور عزیزمان ایران و دنیا تعیین وظیفه کنید؟

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور گفت: دنیای امروز نمی پذیرد آمریکا جهت دنیا تصمیم بگیرد کشورها استقلال دارند البته با فشار کار خود را می کنند ولی دنیا این منطق را نمی پذیرد آقایی که تا دیروز در مرکز جاسوسی بوده الان به عنوان وزیر خارجه آمریکا معرفی شده است و می خواهد تعیین وظیفه کند شما چه کاره هستی راجع به کشور عزیزمان ایران و دنیا تصمیم بگیری؟

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی در صحبت پیش از افطار خود در جمع تعدادی از اساتید و پزشکان گفت: اساتید ما استقلال می خواهند و دانشجویان ما آزادی می خواهند. ما دغدغه های ناصحیح داریم و فکر می کنیم منبع ایمان، منافع ملی و مصالح ملی ما هستیم.

چه کاره هستید که جهت کشور عزیزمان ایران و دنیا تعیین وظیفه کنید؟ ، واکنش روحانی به ادعاهای پمپئو

وی افزود: استقلال دانشگاه ها بزرگترین هدیه ای است که این نظام می تواند به دانشگاهیان بدهد؛ استقلالی که روز به روز کاسته شده است است.

روحانی تاکید کرد: امروز باید زیاد به هم کمک کنیم امروز حکومتی در آمریکا سر کار آمده که آنها ۱۵ سال به عقب برگشتند یک مرتبه برگشتند به دوران بوش پسر و حرف های سال ۲۰۰۳ را باز تکرار می کنند.

رئیس‌جمهور گفت: دنیای امروز نمی‌پذیرد آمریکا جهت دنیا تصمیم بگیرد کشورها استقلال دارند البته با فشار کار خود را می‌کنند ولی دنیا این منطق را نمی‌پذیرد آقایی که

وی افزود: دنیای امروز نمی پذیرد آمریکا جهت دنیا تصمیم بگیرد کشورها استقلال دارند البته با فشار کار خود را می کنند ولی دنیا این منطق را نمی پذیرد آقایی که تا دیروز در مرکز جاسوسی بوده الان به عنوان وزیر خارجه آمریکا معرفی شده است و می خواهد تعیین وظیفه کند شما چه کاره هستی راجع به کشور عزیزمان ایران و دنیا تصمیم بگیری؟ وقت این حرف ها گذشت مردم ما صدها بار این حرف ها را شنیدند و بی اعتنایی کردند.

مدیر جمهور گفت: راهمان را باهم و در کنار هم ادامه می دهیم ما جمعیت عظیمی داریم بیش از ۲۰ درصد جمعیت کشور ما یا درس می دهند یا می آموزند شرایط خوبی داریم راه ما روشن است نیازمند کمک شما در اقتصاد و محیط زیست هستیم ماه رمضان ماه امت پیامبر است و امیدوارم در کنار همک باشیم و بی تردید خدا به ما توفیق خواهد داد.

ادامه دارد…

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | استقلال | استقلال | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog